Скарлет Јохансон повторно пее, овој пат заедно со Massive Attack

25 мај, 20110
Scarlett-Johansson-for-Dolce-Gabbana-Cosmetics-SS-2011

Актерката Скарлет Јохансон повторно влезе во студио и отпеа песна. За филмот  “Days of Grace” таа ја отпеа песната заедно со Massive Attack. Ова не е прв пат да ја слушнеме Јохансон како пее. Пред три години таа го издаде својот прв албум, на кој ги преработи песните на Том Веитс, а неодамна снимаше и песна за еден документарец.

Актерката во последно време е често е застапена во медиумите поради врската со 24 години постар од неа, актерот Шон Пен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma