Скарлет се пресели кај Шон Пен

14 април, 20110
Sean_Penn_Scarlett_Johansson

Скарлет ги демнатираше гласините дека е бремена но, веста дека таа официјално се преселила во домот на Шон Пен е потврдена.

Скарлет најчесто останувала во домот вреден 3,8 милиони долари. Таа најмногу сакал да поминува време во домот на Шон заедно со неговите две деца Дилан, 20, и Хупер, 17.

Парот најчесто времето го поминува во заедничко вежбање или на вечера со нивните пријатели Овен Вилсон и Хавиер Бардем, кои многу често се гости во нивниот дом.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi