Слаџа има слатка ќерка…да се надеваме дека нема да биде како нејзината мајка:)

25 септември, 20111
n

Српската пејачка Слаџа гордо си ги објави најновите фотографии кои ги направи заедно со својата ќерка. Се работи за сет секси фотографии кои ќе го најават најновиот дует на мајката и ќерката.

На прв поглед можеби ова изгледаат нормални фотографии, но кога ќе го земете во предвид стајлингот и годините тогаш се менува првиот впечаток. Мајката која веќе навлезе во петтата деценија од својот живот за овие фотографии изјави: Имав трема кога требаше да се сликам со мојата ќерка. Таа е млада има само 22 години, и никогаш до сега ја немам видено во вакво издание.

One comment

  • Biljana

    25 септември, 2011 at 15:15

    ODVRATNO….ODVRATEN STALJING, GARDEROBA, FOTOGRAFII…KO DA SE SLIKALE ZA NEKOJ EFTIN PORNO FILM…A MENE ME CUDI VIE ZOSTO OBJAVUVATE VAKVO ODVRATNO NESTO VO SEKOJ POGLED I USTVARI I KOJA E OVAA SLADjA ?!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi