Снимено канадско чудовиште од Лох Нес?!

9 ноември, 20110
Снимено канадско чудовиште од Лох Нес?!

На прв поглед се чини дека се работи само за голем бран на површината на езерото Оканган во Британска КОлумбија, но Ричард Хулс тврди дека станува збор за големо чудовиште.

Ричард Хулс верува дека успеал да го сними чудовиштето наречено Огопого, кое важи за канадски пандан на чудовиштето од  Лох Нес.

Погледнете и оценете сами за што се работи.

httpv://www.youtube.com/watch?v=GJvR2YpZCDA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş