Сопругата на Стинг си има мака: Го бие глас дека може да има секс по 8 часa, а тој пустиот ни 8 минути не издржува:)

30 декември, 20110
stingitrudieJ

Сопругата на Стинг, Труди конечно ги демистифицира приказните за нивниот осумчасовен секс и го ралекла чиста глупост. За се го окривила сопругот Боб Гелдоф кој се нашалил со новинарот кога него и Стинг ги прашале колку траат во кревет. Момците пред 21 година кажале дека Стинг може да издржи со часови, и оттогаш модиумите пишуваат за тоа.

“Гелдоф рече дека трае три минути, но бидејќи Стинг практицира јога, сигурно може со часови. На тоа мојот сопруг сенадоврзал и го паршал новинарот дали некогаш слушнал за тантрички секс. Набрзо тоа стана работа со којa се претерува. Часовите се продолжија и испадна како тоа да го правиме по цели денови. Па, барем да беше така. Стинг тоа го изјавил пред 21 година, а сега наполни 60 години. Претпоставувам дека приказната по тоа прашање ќе се продолжи до крајот на неговиот живот”, изјавила Труди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber