Сораја ќе пустоши и во Скопје

24 јули, 20110
soraja naslovna2

Славната четворка од Големиот Брат, Сораја, Лестер, Никола и Хорват лудуваат по балканот. Тие одат од град во град и се забавуваат во големите дискотеки. Преку ден се сончаат, се сликаат даваат автограми, а навечер го пустошат шанкот. Тие овие денови беа во Будва

Следна нивна дестинација е Скопје. Тие ќе дојдат да ги посетат своите фанови тука, но и да видат каков ноќен живот имаме ние тука.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit