Сораја се уби од е.ење:)))!

13 август, 20110
soraja

Сексипилната Сораја Вучелиќ, уловена е како на јавно место разменува нежност со за сега непознат дечко.

Сораја со непонатото момче раменувала нжности, пред очите на сите присутни, во преполниот клуб.

Очигледно, на Сораја воопшто не и пречи толпата околу неа, како ни коментарите на просутните кои ја препознале, таа ужива максимално.

Иако сеуште не се знае кој е новото момче на Сораја, повеќе од очигледно е дека тие се многу блиски, со оглед на тоа дека цела вечер си разменувале провокативни допири и бакнежи, што на сопственичката на најголемите силикони во Србија очигледно и се допаднало.

Судејќи по оваа фотографија Владо Цветковоќ, е одамна завршена приказна, објавуваат српските портали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit