Соседите на Еми тврдат дека слушнале крик од нејзиниот стан!

25 јули, 20110
amy-winehouse

Додека се чека на конечните резултати од обдукцијата приказните за смртта на Еми не престануваат. Последната излезе од нејзините соседи.

Ти изјавиле дека ноќта пред да почине Еми, таа била под дејство на дрога и во спалната соба седнала и чукала на бубњеви толку силно што соседите почнале да се бунат. Во тој момент се слушнал силен крик и стенкање, непосрдно пред да почине.

Тоа го разгорува сомнежот дека Еми мирно починала во својот кревет.

И веста за нејзината смрт, различно е претставена од различни медиуми. Едните велат дека нејзиното тело било пронајдено од нејзиниот менаџер после шест часа откако починала, а други велат дека кога пристигнала брзата помош таа сеуште давала знаци на живот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit