Совети за секс во кола

30 мај, 20110
sex-in-car

Сексот во кола и не е така едноставен како што се гледа на прв поглед. Сите оние кои го пробале знаат колку може да бидат непријатни тврдите предмети како што се менувачот, воланот, или пак тврдите делови од седиштата.

За да ви биде поудоен сексот во кола еве неколку пози како предлог:

На задното седиште. Сеедно кој ќе биде горе а кој доле. Најдобро е кога мажот е доле, а девојката одозгора. Поудобно ќе ви биде доколку ги турнете предните седишта напред и ви остане повеќе простор.

Предното сувозачко седиште. Партнерот нека седи, а девојката нека биде на него. Може да седи на него свртена со лицето кон партнерот, или странично, или пак со грб свртена кон партнерот а со рацете придржувајќи се за контролната табла.

Надвор од кола. Хаубата е одлично место за секс. Девојката нека биде во полулегната положба, а мажот во испарвена положба. Вдишете го свежиот воздух или уживајте во авантурата под дожд.

Во тек на возење. Мора да бидете внимателни ако го одберете ова. Безбедноста е на прво место. За ова треба да биде активна девојката, доколку мажот вози. Таа на својот партнер ќе му пружи орално задоволство кое ќе го памети. Но, кога тој ќе забележи дека ја губи свеста и разумот треба веднаш да застане.

Треба да имате на ум: Изберете локација која е интимна, внимавајте на законот, внимавајте на хигиената.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma