Совршени гради се оние кои можеш да ги ставиш во чаша за шампањ

24 јуни, 20110
Cameron-Diaz-102

Камерон Дијаз изјавила дека совршени гради се оние кои се оние кои можеш да ги ставиш во чаша шампањ. Актерката е задоволна со своите мали гради, бидејќи нејзината мајка отсекогаш и зборувала дека големите гради не се убави. “Ги сакам своите гради, бидејќи се цврсти, а мајка ми отсекогаш ми зборуваше дека иделани гради се оние кои може да ги ставиш во чаша за шампањ и поради тоа сум среќна што моите гради се мали” изјавува Камерон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma