Споредба на трошоците во клучните туристички градови низ светот

3 август, 20110
naslvonagradovi

Доколку се уште не се сте одлучиле каде ќе го поминете вашиот одмор, а сакате да посетите некоја метропола погледнете ја компарацијата на цени и трошоци која ја направи TripAdvisor.com, најголемиот сајт за туризам и патување, за главните туристички дестинации низ светот.

Па така највеќе пари ќе ви требаат за Париз, а најмалку за Банког.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit