Среќа во несреќа

18 март, 20110
dobitnik na loto

Метју Брех, 37, кој бил камионџија стана милионер откако на лото доби 18 милиони фунти. После 14 години врска со Кери Грејвс, таа го оставила а како причина ја навела неговата мрзоволност. И бил премногу досаден и ја прекинала врската. По не полни две години, тој стана милионер. Сега таа живее со новото момче во едно собен стан, а wc-то го дели со станарите од соседниот стан. Новиот избраник е сопственик на пропаднато интернет кафуле.

Метју сега размислува како да ги потроши милионите, а Кери жали за одлуката која ја донесе пред две години.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi