Steven Tyler е најнадарениот рокер

10 мај, 20110
steven tyler

Steven Tayler пред извесен период се пофали дека невиноста ја загубил на седум години и тоа со две близначки. Но, неодамна и Steven Adler, поранешниот бубњар на Guns N’ Roses изјави дека Tyler е најнадарениот рокер. Јас го видов со свои очи, додека се забавуваше со пет девојки, дефинитивно тој е човекот со најголеми гениталии, изјавил Adler.

На тоа Tyler возвратил дека не е се во големината, јас сум многу чувствителен и имам права уметничка душа, а тоа жените го чувствуваат, изјавил Tyler.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi