Taboo од Black Eyed Peas го доби третото дете

29 април, 20110
taboo

Taboo во вторникот стана татко по трет пат. Тој видно возбуден седнал да ги извести своите фанови на Twitter, па од возбуда го згрешил името на новороденчето.

“Горд сум на мојата жена и почестен што бев покрај неа. Бебето Jalen се роди во 2 часот и 57 минути, многу сум возбуден”. А веднаш по тоа се поправил” Извинете, напишав погрешно име, од возбуда напишав Jalen, а всушност правото име е Journey”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi