Така е кога ти е жена Анџелина Џоли!

9 јули, 20110
brad_pitt

Бред Пит е татко на шест деца, кои ги чува заедно со својата партнерка Анџелина Џоли. Сепак тие и после толку време поминато заедно, не се во брак.

Бред Пит изјавил дека нема да стапи во брак со Енџи се додека тоа право не го имаат сите. Кога геј браковите ќе бидат легални, тогаш и јас ќе се оженам. Не сакам да има дискриминација. Ако јас ја имам шансата да се оженам со онаа жена која јас самиот сум си ја избрал, таа шанса треба да ја имаат и другите, изјавил Бред Пит.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit