Талент на тато:) Кнез има талентирана ќерка?!:)

25 септември, 20110
ksenija

Во Србија владее тренд кога родителите им го оставаат своето место на естрадата на своите деца. По примерот со Цеца следеа и Слаџа, а еве сега и Кнез.

Тој си ја претстави својата ќерка како музички талентирана девојка која има 15 години и допрва ке го видиме нејзиниот талент.

Иако Ксенија веќе и се претстави на публиката во Србија со учеството во едно шоу, во кое не успеа да влезе во потесниот круг, сепак нејзиното докажување допрва следи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi