Ташна по која полудеа светските трендсетерки

17 август, 20110
chanta

Најновата креација на Филип Лима

„Ташната Pashli е кул, едноставна и шик. Совршена…“ изјави дизајнерот на најпосакуваната ташна.

Овој тренд ја потврдува теоријата дека, ако нешто се распродаде набрзина, во истиот момент станува уште по посакувано. Тајната на успехот се функционалните џебови со патенти, квалитетната кожа и преубавите есенски бои во кои се појавува ташната.

За новиот најпосакуван предмет сонуваат бројни светски трендсетерки, но ташната е веќе распродадена од продавниците на Филип Лима. „Ташната се распродаде во рок од една недела, а листите на чекање во продавниците на Филип Лима во Сохо и Лос Анџелес постојано се зголемуваат“ – изјави портпаролот на познатиот бренд.

Цената на ташанта е 830 фунти, во понудата се вклучени и други модели. Погледнете ја целата колекција…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit