Тејлор Свифт и Џејк Гиленхал се скараа на забавата на Оскар

1 март, 20110
Taylor-Swift-and-Jake-Gyllenhaal

Поранешниот пар Тејлор Свифт и Џејк Гиленхал, имаа жестока расправија на забавата која се оддржа по доделувањето на Оскарите. Обезбедувањето беше задолжено да внимава на парот од папараците, но извор близок на парот изјави дека расправијата била прилично напната. Веднаш по кавгата Џејк заминал од забавата.

Иако медиумите најавуваа дека тие ќе се смират, по се изгледа дека тоа е далеку од вистината.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma