Тежок живот:) Е да! Ептен им е тешко на Хилтонки на шопинг во Сен Тропе:)

6 август, 20110
paris naslovna

Вчерашниот ден беше напорен ден за Парис и Ники Хилтон. Тие беа на шопинг во Сен Тропе. Како и секогаш насекаде околу нив имаше фоторепортери, многу фанови и сликања.

На крајот од денот Парис замина со огромен број на кеси, задоволна од шопингот, задоволни и продавниците. Тежок живот имаат ѕвездите:)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit