Тој има талент…да ве насмее со танц

21 април, 20110
Тој има талент…да ве насмее со танц

Стивен Хол 53 годишен телекомуникациски инженер се пријави на шоуто “ Британија има талент“ за да го покаже талентот кој го вежба во кујна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi