Том Круз го откри рокерот во себе

19 јуни, 20110
Rock of Ages

Том Круз за потребите на филмот “Rock of Ages” пуштил долга коса и ставил привремени тетоважи на своето тело. Фотографијата ја има објавено на својата интернет страница.

Темататиката на филмот е музиката во 80-те години каде Том го глуми музичарот Стајси Џех. Том со полни 48 години изгледа прекрасно, за потребите на филмот малку и го обликувал телото, а има и сцени каде Том ја соблекува маицата и мрда со телото и колковите облечен во кожни пантолани.

Во филмот ќе се појави и Расел Бренд кој ќе има чест да го глуми неговиот омилен музичар Ники Сих од Motley Crue,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma