Том Круз користи козметика од неговата сопруга…а долен веш :)))

22 декември, 20110
Tom Cruise i Katie Holmes

Актерот Том Круз се појави во Њујорк на промовирањето на својот нов филм “Невозможна Мисија – Дух протокол”, и секој што беше присутен беше изненаден од неговиот младешки изглед.

Без брчки на челото Круз навистина изгледа помладо.

Покрај тоа, дури и неговите заби се побели од порано, па затоа не е тешко да се заклучи дека Круз навистина се грижи за себе и за својот изглед. Во последно време, се почесто се слушаат гласините дека Круз ја користи козметиката на неговата сопруга Кејт Холмс.

“Том започна да ги користи високо-квалитетните креми на неговата сопруга, не дозволува неговата седа коса да биде видлива, а резултатот е видлив, нели”, рече изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma