Топ 10 фасцинантни шминки за хорор филмови

30 јуни, 20110
deadsilence-large

Сите ние додека гледаме хорор филм мислиме дека страшните ликови се реални…барем на момент:) Всушност, шминката е онаа која е клучна за изгледот на ликот и клучен момент за да го доближи до реалноста. Ова се најдобрите и најфасцинантните шминки за хорор филмови на сите времиња.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/