Топ 10 филмови во кои е вклучена проституцијата

10 август, 20110
Топ 10 филмови во кои е вклучена проституцијата

Проституцијата на некој начин оди рака под рака со Холивуд. Ова се десет филмови кои вклучуваат проституција, а нудат мрачни, неутрални и весели портрети на улоги кои го продаваат телото за пари.

Доколку ги немате гледано овие филмови, ви нудиме мало потсетување!

10. Deuce Bigalow: Male Gigolo

http://www.youtube.com/watch?v=or9CpibxgOs

9. Risky Business

8. Hustle and Flow

7. Requiem for a Dream

6. Full Metal Jacket

5. Twin Peaks: Fire Walk with Me

http://www.youtube.com/watch?v=Uw8dd0ODhuE

4. Pretty Woman

http://www.youtube.com/watch?v=-r8N6I4ENL4

3. From Hell

2. Edmond

1. Taxi Driver

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit