Топ 10 марки на наочари

7 јули, 20110
GlassesVectorsPreview

На пазарот за наочари има голема разноликост на опции. Има многу брендирани и небрендирани опции денес на пазарот. Брендираните имаат голем број на секојдневни, трнди и дизајнерски опции. За да ги зачувате вашите очи здрави и да си овозможите дизајнерски изглед треба да си набавите убав пар на брендирани, со репутација и сертифицирани наочари. Исто, ако имате ограничен буџет ќе треба да се задоволите со небрендираните, но ако сте спремни да платите екстравагантно за вашите наочари имате неограничени брендирани опции.

Ова е листа само на топ десетте брендови на пазарот:

1. Calvin Klein


2. Ray Ban


3. Prada


4. Burberry


5. Gucci


6. Vogue


7. Tag Heuer


8. Christian Dior


9. Versace


10. Dolce and Gabbana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit