Топ 10 најчудни светски рекорди

27 март, 20110
0

Сите сакаме да освоиме некој рекорд и да бидеме познати , погледнете ги овие луѓе колку чудни светски рекорди освоиле.

http://www.youtube.com/watch?v=hI88HrOebo4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi