Топ 10 најлоши операции на усни

10 август, 20110
1

Операција на гради, операција на нос, операција на задник зошто не и на усни.

Но кога нема да испаднат како што треба, третманот за разубавување се претвара во хорор…

Едноставно биди си благодарен со тоа што МАМА ти поклонила

10. Courtney Love

9. Brittany Murphy

8. Traci Bingham

7. Heidi Fleiss

6. Janice Dickinson

5. Meg Ryan

4. Melanie Griffith

3. Victoria Silvstadt

2. Lisa Rinna

1. Nikki Cox

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit