Топ 10 најсекси гради во Холивуд

4 август, 20110

Некои жени во светот се подобро надарени од другите, истото тоа важи и за познатите дами во Холивуд.
Некои од нив се одлучуваат малку да ги корегираат своите гради за да изгледаат привлечно на филмското платно но и надвор од него, додека некои се вистински благословени од природата.
Лажни или не, ние ќе ви ги претаставиме најубавите гради во Холивуд, а вие сами проценете дали сме во право.

 

10. Lindsay Lohan

 

9. Christina Hendricks

 

8. Salma Hayek

 

7. Sofia Vergara

 

6. Megan Fox

 

5. Halle Berry

 

4. Jennifer Love Hewitt

 

3. Kim Kardashian

 

2. Scarlett Johansson

 

1. Katy Perry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit