Топ 10 убави спортистки кои позирале за Плејбој

23 јули, 20110
nsalovna

Светски познатите убави жени и спортистки имаат историја да се претставуваат себе си голи или делумно облечени за машките познати списанија, како што е ПЛејбој. Некои тоа го прават за пари и слава, некои го прават од добротворни причини, некои пак зошто се горди на своето совршено голо тело. Ова се 10 спортистки кои позирале за Плејбој.

10. Amy Acuff

 

9.  Katarina Witt


8. Anita Marks


7. Ashley Harkleroad


6.  Mia St. John


5. Torrie Wilson


4. Maria Butyrskaya


3. Amanda Beard


2. Gabrielle Reese


1. Romy Tarangul, Nicole Reinhardt, Katharina Scholz, Petra Niemann

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi