Топ 20 чудни фаци на славните

22 јули, 20110
13

И славните личности се сепак човечки суштества, покрај гламурозните слики и фото сесии и тие не може да ги избегнат експресиите на своето лице и да се овековечат со своите чудни фаци на фотографија. Погледнете:

20 Сакам да сум Гриниџ

19 Само што се парализирав

18 Ќе те убијам!!!

17 На на на на

16 Се мислам дека ова е нормалната фаца на Лејди Гага

15 Омилената експресија на Буш

14 Кралицата го имитира Буш

13 Многу сум Возбуден!!! Јеее

12 Славно

11 Ауу, малку повеќе претерано  ?

И славаните топ 10 местааа

10 Јазик? Навистина? Не е премлад за тоа?

9 Гадноо

8 Мислам дека е спремна да почне збор на Е….

7 Зева?

6 Се сили да плаче или плаче?

5 Верувајте ми! Нема несогласувања!

4 Не се дефинира фацава

3 а?

2 Фаца за во кола, дефинитвно

1 Оставете ја Бритни на мираааа!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit