Topshop моден изглед со голема колоритност

17 мај, 20110
naslovna topshop

Topshop е моден бренд кој е голема инспирација за сите останати. Новата колекција е колоритна, весела и богата со многу модни додатоци. Шик изглед со рок и џипси примеси, а сепак префинет стил. Во продолжение ви нудиме да погледнете само дел од најновата колекција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi