Тори Спелинг е бремена по трет пат!

12 април, 20110
Tori Spelling attends the Oxygen Network Upfront at Gotham Hall

Тори Спелинг и Дин МекДермот го прошируваат своето семејство, повторно. Двојката го очекува третото бебе, како што најавиле на Твитер денес.

Поранешната ѕвезда на Беверли Хилс на Твитер објави: Знам дека има многу шпекулации, па сакав од мене да слушнете, јас и Дин очекуваме бебе!

37 годишната актерка и нејзиниот сопруг Дин, 44, веќе го имаат синот Лиам, 4, и двегодишната ќерка Стела.

Тори и Дин се во брак веќе пет години, и планираат да имаат уште деца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi