Трејлерот за новиот Конан Варваринот

18 мај, 20110
Трејлерот за новиот Конан Варваринот

Погледнете го трејлерот за  долгоочекуваниот филм “Конан”, римејк на фантазерскиот акционен филм од 1981 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi