Трудната Тори Спелинг доживеа сообраќајка

14 јуни, 20110
ToriSpelling14062011prometnaJLP

Трудната Тори Спелинг заедно со своите две деца, доживеа сообраќајна несреќа. Таа ги носела децата на училиште и забележала дека папараци ја следат по патот. Сакајќи да ги избегне се судрила во ѕидот во училишниот двор. Кога излегла од колата го забележала дека фотографот се трудел да направи фотографии од несреќниот случај. Останатите родите кои биле во училишниот двор почнале да го бркаат фотографот.
По случката Тори веднаш се упатила на лекарски преглед да се увери дека се е во ред со бебето. По тоа, таа на Twitter објавила “До кога ова ќе трае? Додека некој не загине заради папараци?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/