Уапсен е човекот кој го објави новиот сингл на Мадона на интернет!

26 декември, 20110
Madonna---True-Blue

Шпанската полиција уапси маж под сомнение дека нелегално го објавил на интернет новиот сингл на Мадона “Give me all your love”.

Виновникот е пронајден и уапсен во Шпанија, а во својата датотека има уште неколку слични случаи за неовластено пиштање на синглови во јавност. Конечната верзија на песната “Give me all your love” ќе се најде на дванаесеттиот албум на Мадона, кој ќе биде објавен во јануари.

Демо верзијата на на овој сингл се појавила пред еден месец на интернет, иако Мадона планирала да го промовира на јавноста по Нова Година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma