Уапсен пар, поради тепачка со тавчиња

21 март, 20110
tavche

Краницата помеѓу парот од Пенсивалнија, преминала во тепачка со тавчиња. Robert Eckhart и Stacie Moorman започнале караница на полноќ во нивниот дом. Според кривичната пријава, изјавено е дека мажот бил пијан и дека изгубил контрола и ја мавнал неколку пати девојката со тавче. Таа пак за да не остане покуса вратила со истата мера, но со друго тавче. И двајцата биле обвинети за напад и малтретирање.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber