Брендирани штитници за орален секс

21 март, 20110
0002

Популарниот бренд Diesel  се присети да произведе штитници за орален секс. Овие штитници се наменети за заштита на колената.

Тие се пуштени во продажба пред неполни две недели во Индија, и веќе се еден од најбараните производи. Цената на овие штитници е 150 долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi