Уапсени заради секс на гробишта

13 јануари, 20110
Cemetery

Андреј Доналдсон, 41, и Карен Вотерс, 42, беа уапсени на гробиштата во исочен Оксворд, одкако учениците на сред пладне ги виделе како имаат секс на гробиштата. Професорката го забележала смеењето на своите ученици, и ги видела како сите се застанати на прозорците фотографирајќи со своите мобилни. Кога се појавила таа на прозорецот ја забележала ужасната глетка во која парот имал секс на гробиштата на сред пладне. Веднаш повикала полиција и парот бил уапсен. Карен изјавила дека биле соблечени, но не целосно и само сакале да се сончаат, додека пак Андреј заради големата количина на испиен алкохол морале да го испитуваат следниот ден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi