Убавици со шминка, а без неа?

14 август, 20110
naslovna

Убавите жени будат воздишки и воодушевување кај мажите, но љубомора и завист кај жените. Погледнете ги овие фотографии па пресудете дали навистина има потреба за љубомора:)

Адријана Лима
Ана Курникова
Бијонсе
Бритни Спирс
Џенифер Лопез
Ева Лонгориа
Гвинет Палтроу
Хилари Даф
Џулија Робертс
Камерон Диаз
Пенелопе Круз

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi