Ултра прекрасна вила која лежи над морето! Кејп Сиена е тоа што Ви треба! :)

7 ноември, 20110
luxury seaside villa_BonjourLife.com2

Вилата Чи е една од деветте луксузни вили во Кејп Сиена одморалиштето. Лоцирана е на западниот брег од Фукет Островот, Камала и оваа вила ја има честа да се простира веднаш до морето.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş