Уште еднa фасцинантнa локација – Островот Некер

29 декември, 20110
necker-island-richard-bransons-private-island-in-british-virgin-islands-5

Овој остров е еден од најубавите од Британските Девствени Острови. За „скромна” сума од 53.000 долари на ден, оваа приватна оаза може да биде ваша и на вашите гости (кои можат да бидат најмногу 60). Бидејќи е лоцирано на Карибите, ова мало парче на рај е опколено со тиркизна вода и неверојатни плажи со преубав бел песок. Уживајте во фотографиите од ова магично место!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber