Ваква улица немате видено никаде :)

11 ноември, 20110
Ваква улица немате видено никаде :)

Погледнете ја најнеобичната улица која се наоѓа во Европа.

Снимката е направена од еден мал град во Литванија со име Pagegiu, каде веројатно незнаат што се тоа лежечки полицајци или пак работниците многу пијат, па затоа имате бандера на сред улица. 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=zdlVFHFHy2s

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş