Вечер во 20:00 часот пред Градско Собрание во Белград

4 јули, 20110
naslovna1

Херојот стигна во Белград. Се очекува да го пречекаат повеќе стотици илјади срби. Организирано од Српските власти, вечерва во 20:00 часот на балконот на Градското Собрание на Белград, Србија очекува да го види својот идол.

Би сакале и ние еден таков, нели?

Џоковиќ е голем играч, голем човек и голем Србин. Македонија очекува голем Македонец веќе долго време.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/