Вејн Руни горд на новата коса

7 јуни, 20110
Wayne-Rooney

Славниот фудбалер Вејн Руни се одлучи да го реши проблемот со ќелавоста. Тој потроши 30.000 фунти за трансплатација на коса. Горд на својата нова коса тој веднаш ги објави фотографиите на својот профил на Twitter.

На тоа искоментирал: Уште е малку крваво, ама за месец два косата ќе ми порасне:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/