Веќе ми се повраќа од овие двајца! Е ајде де сега што?

31 јули, 20110
marijanainemesh

Никола Немеш наводно сакал да ги послуша советите на своите родители и да ја заборави Маријана, но таа од ден на ден се повеќе му недостасувала, па затоа и се јавил и ја поканил да разговараат.

Неговите емоции кон Маријана биле премногу силни за да ја заборави, па затоа решил да ја обнови врската со неа. И покрај силните противења на неговите родители, а и неговите тврдења дека љубовта со Маријана е завршена приказна, Немеш повторно се смири со неа.

Изворот исто така тврди дека Немеш никогаш не сакал да прекине со Маријана, но тоа го направил поради притисокот од околината. Тој на Маријана и се јавил наводно веднаш по враќањето од Тасос и разговарале со часови. Тој и признал дека му е жал за начинот на кој ја оставил и повредил во финалето на Големиот брат. Па така по разговорот, двајцата одлучиле да и дадат уште една шанса на нивната љубов.

Таткото на Маријана изјавил дека таа не излегувала од Книн и од семејниот дом. За наводното смирување на својата ќерка и Немеш незнаел ништо.

Љубовта на Маријана и Немеш стигна и до есмисијата Се за љубов.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit