ВИДЕО: Блиска средба со огромен кит

3 јули, 20110
0469007.48

Брајан Скери е фотограф на National Geographic и во неговата кариера има доживеано многу незаборавни моменти. Сепак, средбата со овој кит ќе му остане во долго сеќавање.
Скери имал можност да се најде во близина на овој кит кој е долг над 13 метри на самото дно на океанот. По тој повод, направил незаборавна фотографија на неговиот пријател.

Во прилог ви го покажуваме и видеото кое го снимил по овој повод:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit