Видео: Дедо Мраз пролета покрај авионот на Spanair!

26 декември, 20110
Видео: Дедо Мраз пролета покрај авионот на Spanair!

Spanair подготви неочекувано изненадување за своите патници. Во средата навечер на летот од Барселона до Ла Коруња патниците неможеа да поверуваат дека нивниот лет се сретнал со оној на Дедо Мраз.

Децата беа пресреќни, а екипажот на авионот ги повкуваше едно по едно за да им каже што им порачува Дедо Мраз, а пота се разбира следеа подароците за најмалите.

Погледнете го интересното изненадување:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Y-pDjKAjV1g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber