ВИДЕО: И падна дел од “грмушката” на Џеј Ло:) Лошо била засадена:)))

2 ноември, 20110
oooooooooo

Сега е позната тајната на бујната коса на Џенифер Лопез, која инаку е прогласена за најпосакуваната жена на светот! Неколку брзи потези на бината, мрдње, скокање и … отиде косата! Џеј Ло, се разбира, како добар професионалец продолжила како ништо да не се случило!

http://www.youtube.com/watch?v=nbp8H2n7jMY&feature=player_embedded

Пред неколку години Здружението на фризери  во Лос Анџелес ги прогласиле Џенифер Лопез, Мадона и Бритни Спирс за кралици, кога станува збор за надградба на косата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş