ВИДЕО: Jennifer Lopez пукнала од срам гледајќи го својот прв настап

10 мај, 20110
reality-show-jennifer-lopez

Jennifer Lopez била гостин во шоуто на Jay Lenо каде познатиот шоумен го пуштил видеото со нејзиниот прв јавен настап како танчерка.

Познатата пејачка во последно време била под голем притисок поради нејзиниот нов албум “Love”, со кој Jennifer Lopez после неколку години повторно се враќа на музичката сцена. Во шоуто на Jay Lenо гостувала за да го промовира нејзиниот нов сингл “I’m Into You”, но познатиот водител ја изненедил кога и пуштил снимка од нејзиниот прв професионален настап.

Мојот прв професионален настап беше кога добив работа како танчерка на групата New Kids on the Block, и настапивме на доделувањето на American Music Awards“. Тоа беше голема работа за мене. Беше 1991 година, многу одамна. Сигурна сум дека постои негде снимка од тој настап, открива Jennifer Lopez која била шокирана кога Jay Lenо и кажал дека ја поседува таа снимка.

Додека заедно го гледале настапот, познатата пејачка гласно се смеела и го покривала лицето. По завршување на снимката на пејачката и било доста непријатно и се срамела на своите почетоци, но се опуштила кога Jay Lenо неколу пати и напоменал дека и во тоа време била прилично добра во своте танцувачки способности.

http://www.youtube.com/watch?v=OwRMok2WVgA&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi