ВИДЕО: Камерон Диаз во шоуто на Џими Фелон хистерично се смеела и правела гримаси

24 јуни, 20110
Blackburn Rovers v Arsenal

Камерон Диаз била гостинка во шоуто на Џими Фелон и одлично се забавувала. Убавата глумица го промовирала својот нов филм “Bad Teacher” и по повод филмот направила интересен скеч заедно со водителот. Камерон облекла бел фустан закопчан до грло, и заедно со Џими глумеле додека некој во позадина изговарал реченици. Потоа глумицата и водителот толку многу се смееле што не можеле скечот да го одиграат до крај како што треба. Камерон покажала колку е добра актерка изведувајчи разни гримаси со лицето, а Џими покажал дека е добар импровизатор.

http://www.youtube.com/watch?v=_ndUefqT5lw&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/